První přípravný zápas na letošní sezónu

přát.-1, pondělí 30.8.2021, Hronov
0:9
0:2, 0:3, 0:4
HC Wikov Hronov

Pavlíček - Heligr, Kellner, Pavelka, Suk, Nedělka, Řehák, Mach, Paleček, Lichtag - Lyutov, Maršík, Matouš-Exner, Kozák, Tuebr-Šťastný, Pavlík, Klos-Červíček

HC Stadion Vrchlabí

Nečas, Holubec-Kaštánek, Oliva, Kynčl T, Jelínek, Chabata, Kynčl J, - Machač, Ducháň, Cerman - Kaplan, Herčík, Costa - Chalupa, Štětka, Formánek

Statistiky

Branky a nahrávky: 16-Kaplan, Kynčl T, Herčík, 18-Formáne, Štětka, 21-Costa, Herčík, Kaplan, 33-Cerman, 34-Duchan, Oliva, 41-Chalupa, Štětka, Oliva, 44 -Duchan, Cerman, 57- Hercík, Costa,Jelínek, 59- Jelínek,Kynčl T,Kaplan. Vyloučení: 10:0 . Využití: 0:2

Diváci:    300

HC WIKOV HRONOV – HC VRCHLABÍ

V prvním letošním přípravném utkání přivítal Hronov, účastník 2.ligy ČR těžkého soupeře z Vrchlabí, který hraje o třídu výše a to ještě na čele I.ligy ČR.

V prvním letošním přípravném utkání přivítal Hronov, účastník 2.ligy ČR těžkého soupeře z Vrchlabí, který hraje o třídu výše a to ještě na čele I.ligy ČR.

Domácí teprve tvoří svoji sestavu, a tak se v širší sestavě 20ti hráčů, představilo jen sedm hráčů z loňského kádru (Kellner, Matouš, Maršík, Červíček, Řehák, Heligr, Exner), v obraně pak ještě odchovanec Hronova Suk, který přišel z Trutnova a v brance mladičký hronovský junior Pavlíček a obránce Pavelka. Většina adeptů na zelenomodrý dres Ochotníků, musí ještě o svých kvalitách trenéra Táborského přesvědčit.

Samotný zápas začal v nečekaně rychlém tempu a dokud domácí stačili se silami, bylo prvních 15 minut utkání zcela vyrovnané. Pak však přišly fauly Hronova, pramenící z enormní snahy stihnout rychlonohé hosty a Vrchlabí začalo přesilovky s jistotou proměňovat. Výborně chytal Pavlíček, bohužel snad polovina branek padla z holí nepokrytých útočníků z bezprostřední blízkosti.

Po polovině utkání domácí kouč zapojil do hry i ostatní adepty na hronovský druholigový dres a převaha hostí již byla znatelná. V poslední třetině měli velké šance alespoň na čestný úspěch i hronovští, bezchybný gólman hostí byl proti.

Od poloviny utkání bylo až příliš vidět, že Vrchlabí je již dva měsíce na ledě a odehrálo osm přípravných utkání, Hronov bojoval a v prvním utkání se teprve sehrává.

Hrálo se na skvěle připravené hrací ploše. Tento přípravný zápas sledovalo na 300 diváků a je vidět, že hlad po hokeji je v Hronově velký a očekávání 2.ligy enormní.

13. září 2021

Těsná porážka v dalším přípravném utkání

5. září 2021

Druhý přípravný zápas ve Dvoře Králové.

Číst více >
Poj? hrát hokej