Zeithaml (Horák) – Zedek, Potechin, Lokajíček, Kolářík, Šána, Hanuš, Fiala – Kropáček, Kellerstein, Wojnar, Hlaváč, Hozák (C), Vacín, Řepík, Turek, A. Půlpán, Arnošt, Kastner, T. Pejchal, K. Pejchal. Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Wikov Hronov

Nečas (Ševců) – Sýkora, Kynčl,. Exner (C), Heligr, Děgterev, M. Romanov, MIkulec – Duchan, Tjuirn, Jirků, Teuber, Nazarov, Lavrenov, Bucek, Matouš (A), Kozák (A). Trenér: Martin Táborský

Statistiky

Branky a nahrávky:10. Řepík (Hlaváč, Kastner), 21. Kastner (Půlpán), 58. Hozák (Kastner) – 9. Kynčl (Lavrenov, Teuber), 15. Sýkora (Duchan, Bucek), 28. Kynčl (Lavrenov, Teuber), 55. Mikulec (Kozák, Tjurin), 60. Lavrenov (Kozák, Děgterev) . Rozhodčí:Hlinka – Kurtin, Beneš . Vyloučení:7:5 (14:10 min) . Využití:1:3. V oslabení:0:0 . Počet střel:22:48 . Diváci:215 . Průběh utkání:0:1,1:1,1:2-2:2, 2:3-2:4,3:4,3:5 .

Diváci:    215

Hronov nastoupil v Praze i s novicem ,hradeckým juniorem Mikulcem a s odhodláním i počtvrté vedoucí Letce přinejmenším potrápit. HC WIKOV Hronov i díky třem využitým přesilovkám počvrté v sezóně poráží Letce Letňany! Utkání mělo dva tříbodové hráče Kastnera (Letci Letňany) a Lavrenova (WIKOV Hronov).

Po oboustranně opatrném začátku v 8. minutě putoval puk po ose Lavrenov-Teuberv na Kynčla, který otevřel skóre – 0:1. Poté byl vyloučen hronovský Duchan, domácí přesilovku bleskově využili Řepíkem a srovnali na 1:1. Ve 14.min. faulovali i Letci, i my jsme za necelou minutu přesilovku zužitkovali, branku střílel Sýkora, asistovali Duchan s Buckem – 1:2. V poslední minutě 1.třetiny šli po potyčce ven současně Hozák s Degtěrevem a při hře 4 na 4 se dohrávala třetina a branka nepadla.

Tento početní stav se přenesl do druhé třetiny a lépe svědčil letňanským hokejistům. Pouhých 8 sekund po začátku Půlpán našel Kastnera, který srovnává na 2:2 a začíná se znovu od nuly. Ve 26.min. šel však střelec branky ven za držení a těsně před vypršením přesilovkového času využívá přesilu Kynčl, nahrávali opět Lavrenov-Teuber – 2:3. V polovině utkání došlo k několika vyloučením na obou stranách, brankový stav se však díky výborným gólmanům neměnil.

To ale neplatilo o přesilovce v 55.minutě,kdy pykal za krosček Půlpán. Dlouhý zámek využívá novic Mikulec po biliárové kombinaci s Kozákem a Tyurinem – 2:4. Čtyři minuty před koncem se domácí odhodlali k power-play a za půl minuty Hozák snižuje na rozdíl kontaktní branky – 3:4. Brankář Zeithaml se na chvíli vrací do branky, po vyhraném buly odjíždí na střídačku podruhé a Letci se s velkým vypětím pokouší srovnat. Druhá hra bez gólmana se však domácím vymstila, necelou minutu před závěrečnou sirénou vybojoval puk Degtěrev, posunul na Kozáka a ten nezištně předává Lavrenovi, který do prázdné trefuje a uzavírá na 3:5.

Po velice vyrovnaném hokeji dokázal Hronov i počtvrté Letce porazit a po skvělém výkonu celého mužstva, podpořené spolehlivým Nečasem v brance si odváží z Prahy zlaté 3 body. V neděli v Mostě budeme mít příležitost přiblížit se tomuto celku na dostřel.