1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 25 AND zobraz=1 A-tým HC Wikov HRONOV pro sezónu 2020-21

A-tým HC Wikov HRONOV pro sezónu 2020-21

​Nechci provádět rekapitulaci nad „letošní sezónou“, ale pravděpodobnost, že budou opět dunět mantinely v naší aréně se blíží téměř k nule. Jak se sezóna hekticky rozběhla, tak se rychle pozastavila a možná ukončila.


V létě jsme začali budovat tým pro krajskou ligu a ten byl téměř totožný s loňským týmem. Z kraje září, kdy již byla příprava v plném proudu se najednou naskytla šance hrát vysněnou II.ligu . O tom toho bylo již napsáno hodně. O rozhodnutí jsme jen ve výboru chvíli přemýšleli a spíše jme to brali jako jedinečnou šanci.

Team se začal upravovat pro druhou ligu okamžitě. Mnoho týmů se nám smálo, že sháníme hráče na inzerát přes facebook. Ale tak jsme se dostali do povědomí. Začali jme tým rozšiřovat, věděli jsme, že bude soutěž náročná a musíme mít širší základnu. Na rychlo jsme domluvila dva přípravné zápasy s Trutnovem. Tady se s námi rozloučili naši dva letití hráči Michal Franců a Vojta Peroutek, že na vyšší soutěž již nemají času a sil. Po prvním zápase, nás opustil ještě Václav Petr, kluci díky za letitou spolupráci a ať se Vám daří jak v hokeji tak v životě.
Nedostatek hráčů jsme okamžitě zahájili spoluprací s juniorkou Mountfieldu Hradec Králové. Kluci měli o druhou ligu zájem, ale byly tady dva problémy, a to zaprvé doma tréninky bez těchto kluků a za druhé současná situace pandemie pendlování hráčů nesvědčila, ale přesto děkujeme za dobrou spolupráci v této sezóně.
Týmem prošlo ještě několik hráčů, se kterými jsme se rozešli, protože nezapadali buď výkonnostně nebo do koncepce týmu. Přesto jsme přesvědčeni, že tento tým, který Vám zde představujeme, by hrál rovnocennou roli ve II.lize. Na fotografii je také několik našich juniorů. Je to naše budoucnost, ale musí makat, druhá liga je neúprosná.

Nyní by nám vrcholila základní část a blížilo by se play-off. Většinu hráčů, by jste znali kompletními jmény a bouřlivě je vyvolávali po každé podařené akci. Ale bohužel doba jak k nám Výboru HC, realizačnímu týmu A-týmu, celé sestavě A-týmu tak i k Vám diváků a fanouškům nebyla nakloněná. Tak Vám je alespoň představujeme:

redakce www

20. září 2021

První mistrovský zápas MOST.

16. září 2021

Rozhovor s prezidentem klubu.

Číst více >
Poj? hrát hokej