Vysoká prohra s lepším soupeřem

Hronov nečekaně přišel před zápasem o gólmana Tichého, kterého si Hradec Králové stáhl, ale vedení se podařilo získat výborného Slováka Andrasíka, který má ligové zkušenosti.

Úvod střetnutí nám však hrubě nevyšel. Ve 2.min. byl za držení vyloučen Najman a přesilovku střelou švihem téměř od modré využil Šinágl – 0:1. Po třech minutách vedli hosté již 0:2.Puk po ose Káník-Hasman poslal za záda Andrasíkagolfákem opět od modré Zdeněk.Poté jsme nedokázali zužitkovat vyloučení Příbrami. Ve 14.min. jsme téměř přežili vyloučení Pavelky, ale 4 sekundy před jeho návratem z trestné lavice dorazil po kombinaci zblízka Gengel – 0:3. Vyloučení Zdeňka jsme opět nevyužili, naopak pouhé 2 sekundy před sirénou z brejku tři na dva uzavřel na 0:4 první třetinu z křídla Šinágl.

Do branky přišel Pluháček, ale ani jemu se příliš zápas nevyvedl. Sérii vyloučení na obou stranách gólmani přežili, pak však přišla 32.minuta, od modré střílel Hasman, jeho střelu hronovský gólman vyrazil jen před sebe, ale oba naši beci zapomněli za zády zcela volného Gengela, který měl dost času se s pukem otočit, zamířit a ze tří metrů zavěsit – 0:5. V závěru třetiny hrál Hronov dlouhou dvouminutovou přesilovku pět na tři, ale ani tato velikánská výhoda gól v síti hostí nepřinesla.

Ve třetí třetině pokračoval poklidný vývoj utkání za hosty. Ve 48.min. vstřelil další branku Káník – 0:6 a přesně za minutu další gól v síti Hronova z hole Gengelazamenal hattrick tohoto hráče a sedmý zásah v síti domácích – 0:7. Příbram stále neměla dost a využila vyloučení Kindyševa, autorem byl Havlín – 0:8. Hronov zcela rezignoval, za necelou minutu Matějka dává střelou z úhlu špatně postavenému Pluháčkovi již na 0:9 a začíná se hrát o potupnou desítku.Ta naštěstí nepřišla, o reparát se pokusíme ve středu na hřišti Kobry Praha.

Vyloučení: 7 - 9, využití: 0:3

28. listopadu 2022

Nedaří se, nedaří

24. listopadu 2022