1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 120 AND zobraz=1 První přípravné utkání za námi

První přípravné utkání za námi

Pro Hronov bylo toto utkání první přípravné, na rozdíl od Vrchlabí, které hrálo již šestý přípravný zápas a ze všech vyšlo vítězně.Obě mužstva nastoupila velice svižně a od začátku se hodně přiostřilo. Po třech minutách jsme dostali výhodu přesilové hry, kterou za dvanáct sekund využil Bořuta po asistenci Hovsepyana a Kubečka – 1:0. po dvou minutách jsme hostům početní výhodu nabídli my, kterou také nepohrdli.Po výborném zákroku Tichého, který zlikvidoval stoprocentní šanci hostí z dorážky vyrovnal Moník – 1:1. Po odpískání byl zbytečně faulován a my hostům nabídli další výhodu. V té jsme se ubránili a naopak měl Hašlar po úniku tutovku, kterou neproměnil. V dalším brejku byl Teuber faulován, další naše výhoda, ve které Pavelka těsně minul roh Krinwaldovi klece. Ve 12:49 jsme při další početní výhodě vstřelili Exnerem gól, ale nebyl uznán pro postavení hráče v brankovišti. V poslední minutě prvního dějství vychytal Tichý velkou šanci Jirků.


V první minutě druhé části jsme ještě byli v oslabení, ale při naskočení Bořuty na led se nám podařilo dostat do úniku dva na jednoho, Suvorov pálil těsně vedle. Ve druhé třetině bylo mnoho vyloučených, a mnoho chyb ze kterých pramenilo mnoho šancí na obou stranách. Ve druhé třetině byli hosté lepší a často nás zatlačovali do naší třetiny. V čase 27:33 v našem oslabení skóroval Moník – 1:2. Poté měl na holi vyrovnání Bondar, ale šanci nevyužil. Následně nám hosté odskočili dvěma skoro stejnými góly, po střele, nebo nahození před branku dvakrát tečoval nám dobře známý Duchan – 1:3 a 1:4. Jednu z dalších početních výhod jsme pro změnu využili my po zámku a rozebrání obrany hostů střílel Amirov, odražený puk si našel Hovsepyan a snížil na – 2:4. Do konce druhé části měli hosté ještě výhodu trestného střílení, Jirků neproměnil.

Tu samou šanci, trestné střílení, jsme měli ihned na začátku poslední třetiny, po faulu na Bondara neproměnil Amirov i když jeho bekhendovému blafáku chybělo opravdu málo. V osmé minutě předvedli hezkou akci Štrombach s Hašlarem, ale stav se neměnil. Další nabídnutou početní výhodu jsme využili, po pohotové střele Amirova od modré dotlačil puk do branky Suvorov – 3:4. Ve 13:30 mohl Štrombach vyrovnat, ale brankář hostí byl proti. Do konce zápasu jsme hosty přehrávali vyrovnávací gól visel ve vzduchu, ale hosté již vydrželi a odvezli si výhru z naší arény.V zápase bylo na obou stranách příliš mnoho vyloučených, na naší straně i zbytečných.

Ve druhé třetině byl zasažen pukem do tváře náš kustod, přejeme mu rychlé uzdravení.

28. listopadu 2022

Nedaří se, nedaří

24. listopadu 2022

Dobrá polovina zápasu na body opět nestačila

Číst více >
Pojď hrát hokej 2022