První přípravné utkání za námi

Pro Hronov bylo toto utkání první přípravné, na rozdíl od Vrchlabí, které hrálo již šestý přípravný zápas a ze všech vyšlo vítězně.

Obě mužstva nastoupila velice svižně a od začátku se hodně přiostřilo. Po třech minutách jsme dostali výhodu přesilové hry, kterou za dvanáct sekund využil Bořuta po asistenci Hovsepyana a Kubečka – 1:0. po dvou minutách jsme hostům početní výhodu nabídli my, kterou také nepohrdli.Po výborném zákroku Tichého, který zlikvidoval stoprocentní šanci hostí z dorážky vyrovnal Moník – 1:1. Po odpískání byl zbytečně faulován a my hostům nabídli další výhodu. V té jsme se ubránili a naopak měl Hašlar po úniku tutovku, kterou neproměnil. V dalším brejku byl Teuber faulován, další naše výhoda, ve které Pavelka těsně minul roh Krinwaldovi klece. Ve 12:49 jsme při další početní výhodě vstřelili Exnerem gól, ale nebyl uznán pro postavení hráče v brankovišti. V poslední minutě prvního dějství vychytal Tichý velkou šanci Jirků.

V první minutě druhé části jsme ještě byli v oslabení, ale při naskočení Bořuty na led se nám podařilo dostat do úniku dva na jednoho, Suvorov pálil těsně vedle. Ve druhé třetině bylo mnoho vyloučených, a mnoho chyb ze kterých pramenilo mnoho šancí na obou stranách. Ve druhé třetině byli hosté lepší a často nás zatlačovali do naší třetiny. V čase 27:33 v našem oslabení skóroval Moník – 1:2. Poté měl na holi vyrovnání Bondar, ale šanci nevyužil. Následně nám hosté odskočili dvěma skoro stejnými góly, po střele, nebo nahození před branku dvakrát tečoval nám dobře známý Duchan – 1:3 a 1:4. Jednu z dalších početních výhod jsme pro změnu využili my po zámku a rozebrání obrany hostů střílel Amirov, odražený puk si našel Hovsepyan a snížil na – 2:4. Do konce druhé části měli hosté ještě výhodu trestného střílení, Jirků neproměnil.

Tu samou šanci, trestné střílení, jsme měli ihned na začátku poslední třetiny, po faulu na Bondara neproměnil Amirov i když jeho bekhendovému blafáku chybělo opravdu málo. V osmé minutě předvedli hezkou akci Štrombach s Hašlarem, ale stav se neměnil. Další nabídnutou početní výhodu jsme využili, po pohotové střele Amirova od modré dotlačil puk do branky Suvorov – 3:4. Ve 13:30 mohl Štrombach vyrovnat, ale brankář hostí byl proti. Do konce zápasu jsme hosty přehrávali vyrovnávací gól visel ve vzduchu, ale hosté již vydrželi a odvezli si výhru z naší arény.

V zápase bylo na obou stranách příliš mnoho vyloučených, na naší straně i zbytečných.

Ve druhé třetině byl zasažen pukem do tváře náš kustod, přejeme mu rychlé uzdravení.

28. listopadu 2022

Nedaří se, nedaří

24. listopadu 2022

Dobrá polovina zápasu na body opět nestačila