1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 100 AND zobraz=1 Otevřeli jsme bránu PLAY-OFF!

Otevřeli jsme bránu PLAY-OFF!

Vážení sportovní přátelé a fandové našeho klubu. Jak jistě všichni víte, Hronov poprvé v historii otevřel bránu PLAY-OFF 2.Ligy ČR.

Sice v současné době neznáme svého soupeře. O našem soupeři se bude rozhodovat mezi družstvy HC Letci Letňany nebo, HC Rodos Dvůr Králové. Každopádně oba týmy patří mezi velice kvalitní mužstva, což je příslibem, že v Hronově uvidíme kvalitní hokejové zápasy.

Pro vás diváky mám dobrou zprávu. Vstupné na všechny zápasy PLAY-OFF zůstává stejné, Na domácím ledě se poprvé náš tým představí ve čtvrtek 3.3.2022 a následně 7.3.2022. Pokud nebude rozhodnuto, tak poslední zápas na domácím hřišti odehrajeme v pátek 11.3.2022. Všechny zápasy mají začátek v 18,00h.

Dovolte, abych Vás ještě jednou co nejsrdečněji pozval na zápasy PLAY-OFF do naší Wikov arény. Vaši podporu budeme potřebovat.

Jindřich Šťavík

Prezident klubu