VV Hc Hronov - Nové www stránky.

Vážení přátele, fandové, partneři a všichni podporovatelé HC Wikov Hronov.

Výkonný  výbor si je vědom žalostného stavu našich internetových stránek, a od poloviny srpna začal pracovat na možnostech nápravy. Byla vybrána firma, která se zabývá touto tématikou a dělal stránky pro např. pro hokejový svaz, ale i okolní kluby. Od počátku září pracujeme na výrobě nových stránek a dovolím si Vás požádat o ještě o chvíli trpělivosti, protože již v brzké době by mohli být spuštěny.

Předem děkuji za pochopení.

T Jansa za VV HC Hronov