Ve čtvrtfinále jsme padli po statečném výkonu

HC HRONOV – HC JAROMĚŘ 3:4 (1:0,0:3,2:0,0:1) po prodloužení
Stav čtvrtfinálové série 0:2, postupuje Jaroměř
Vyloučení Bujňáka hned v nástupu do utkání Hronov nepotrestal, vůbec nevystřelil na branku Vacka. V 5 min. přečíslení dva na jednoho znamenalo jen Mlatečkovu sraženou střelu mimo branku.Poté pykal hronovský Hylena, přesilovku Jaroměře pokazil vzápětí faul Součka. Havelec při hře čtyři na čtyři střílel z těžkého úhlu do odkryté klece vedle. Ve 14.min ujel Hlavnička, při blafáku byl asi faulován a tak nestačil puk zasunout kolem ležícího Mahdala. Tři minuty před sirénou našlápl Petr, přenechal do tandemu Štelzigovi a jeho táhlá střela od modré zápěstím si našla místo u pravé tyče jaroměřské branky- 1:0. Vzápětí byl za hrubý faul na Exnera vyloučen Bujňák a vyfasoval 2+2 minuty. V 1.třetině se hrál pěkný rychlý hokej, Jaroměř byla lepší, ale Hronov příkladně bojoval a celkem stíhal.
Čtyřminutovou přesilovku zbytečným faulem ukončil Petr a v přesilovce se trefil Hlavnička- 1:1. Poté šel ven znovu Petr, vzápětí i Havelec a hostím se nabídla obrovská šance dvojnásobné přesilovky. Kotrč si dvakrát vyměnil puk s Krausem a ten se trefil nad rameno Mahdala - 1:2. Hronov neskládal zbraně a nadechl se k velkému náporu, měl velkou převahu, jenže šance nepřicházely. Až ve 36.min. při vyloučení Kotrče Fišer nastřelil břevno opuštěné branky doráženou střelu vyplácl z čáru rukou obránce Koblížek a zastoupil tak již překonaného gólmana hostí.To tam mělo spadnout ! Minutu před konce 2.třetiny ujel po křídle Krause a poměrně lehká střela překvapivě skončila za Mahdalem v síti -1:3. Střelec Krause poté za sekeru vyfasoval dvojku, přesilovku jsme ale nevyužili.
Ve 42.min. pykal Hlavnička, přesilovku jsme ale sehráli naprosto zoufale, nenašel se nikdo, kdo by alespoň dovezl puk do obranné třetiny Jaroměře. Ve 49.min šel za katr Exner, největší šanci Bujňáka Mahdal skvěle chytil. Vypadalo to, že Jaroměř v klidu dokráčí do dalšího kola play off, ale Hronov zabojoval. V 51.min. šel na trestnou Světlík, za pouhých 12 sekund jej pozval na led Ježík, který nezištnou přihrávku Petra dělovkou proměnil v kontaktní gól-2:3. Hosté znervózněli a faulovali znovu. Nejdříve Bujňák za 5 sekund i Souček a Hronov hrál téměř 2 minutu přesilovku pět na tři. Střelce Šejnohu postavil domácí trenér Biegl na post střílejícího beka a to se osvědčilo. Ten si několikrát vyměnil puk s Exnerem, v klidu zamířil a s jistotou zavěsil – 3:3. V pokračující přesilovce pět na čtyři jeli dva Trutnováci na osamoceného obránce , brejk však Mahdal výborně zlikvidoval. V 55.min. mohl rozhodnout Fišer, z pozice na kruhu však střílel jen těsně vedle.
V desetiminutovém prodloužení se hrálo jen se čtyřmi hráči na obou stranách, v 5.min. přečíslení dva na jednoho Fišer s Podzimkem nevyužili, dělovka posledně jmenovaného skončila v náručí Vacka. V 6.min. prodloužení střílel od modré přes hradbu těl obránce Hlavnička, jeho poměrně lehké nahození zaplachtilo za záda nic nevidícího Mahdala a mohla vypuknout obrovská radost hráčů a příznivců Jaroměř z vítězství a postupu do dalších kol.
Hronov se nemusí stydět, podat výkon na hranici svých možností, má však výrazně starší kádr a v závěru již prostě chyběly síly. Za konečné čtvrté místo v základní části však hráčům určitě patří velké poděkování. Dokázali porazit prakticky všechny soupeře, někdy chybělo trochu štěstí a více zdravých hráčů
Branky: Štelzig, Ježík, Šejnoha- Hlavnička a Krause po 2, vyloučení: 6-11, využití 2:2, 300 diváků
Sestava Hronova: Mahdal (Šefců)-Dostál,Mlateček-Rudy,Podzimek-Ježík,Štelzig-Exner,Šejnoha,Fišer-Havelec,Hylena,Franců-Dudadík,Petr,Perutek