V posledním zápase jsme přehráli lídra tabulky

Stadion Nový Bydžov – HC HRONOV 1:3 (1:1; 0:1; 0:1)

Po výborném a obětavém výkonu jsme přehráli lídra tabulky a ukončili tak spekulace, kdo by a s kým by chtěl hrát play-off.
V první polovině úvodní třetiny jsme nevyužili dvě oslabení domácích.
V 15. minutě otevřel skóre utkání Matouš po asistenci Šteziga a Haška. Vedení 0:1 jsme ovšem neudrželi do konce prvního dějství a čtyři sekundy před koncem srovnal Eis.
Druhá třetina začala pro HC HRONOV opět pozitivně 21:25 střílí gól Maršík. Hrálo se slušné utkání, kdy jsme nebyli ani ve druhé třetině potrestáni vyloučením, ale opět dvě přesilovky nevyužili. Druhá třetina 1:2.
Domácí jsme zaskočili i v úvodu poslední části 42:20 – 1:3 Škoda, po asistencích Kellnera a Matouše. Poté jsme obdrželi první a poslední dvouminutový trest, oslabení jsme odehráli bez obdržené branky a dobré utkání jsme dovedli do vítězného konce 1:3.

S ohledem na ostatní výsledky narazíme v prvním kole play-off na opočenské Barony. První utkání začínáme doma, hraje se na dvě vítězná utkání.

Ostatní dvojice
Nový Bydžov – Nové Město
Náchod – Trutnov B
Jaroměř – Třebechovice nebo Třebechovice – Jaroměř – zde se ještě rozhodne v posledních zápasech, kdo bude lépe postavený v tabulce a začne na domácím ledě.