Týden hokeje v Hronově

Ve čtvrtek 23. ledna v 16 hodin se na hronovském zimním stadionu uskutečnila další náborová akce v rámci projektu Pojď hrát hokej. Tentokrát našlo cestu na místní zimní stadion 12 nových zájemců o tento populární sport. Pod vedením trenérů mládeže, a s pomocí hráčů starších kategorií, měli nejmenší zájemci o hokej možnost vyzkoušet 'suchou přípravu', první krůčky na ledě, hokejové hry a první ukázky hokejových cvičení. Rodiče se mezitím dozvěděli informace o trénincích přípravky, možnosti zapůjčení výstroje a všeobecné informace o chodu klubu. Rovněž měli možnost shlédnou ukázkový trénink nejmladší přípravky, včetné hráčů z náboru z poslední akce Pod hrát hokej konané v září minulého roku.

Díky změně způsobu prezentace akcí Pojď hrát hokej se nám podařilo v letošní seóně(2019/20) přilákat rekordní počet 31 zájemců o lední hokej.