Těsné vítězství v prodloužení, škoda ztraceného bodu

HC WIKOV Hronov – HC Jaroměř 3:2PP (1:0; 1:1; 0:1 - 1:0)
První desetiminutovka v boji s nejméně oblíbeným soupeřem přinesla plno rychlého bruslení nahoru dolů, ovšem naprosto bez střelby a šancí na obou stranách. Až v 15.min. měl na holi gól hostující Bujňák, Šefců však velký závar před svojí brankou vyřešil. Z protiútoku Perutek předložil zpoza branky puk na hůl Hylenovi a ten se střelou do odkryté části branky zapsal jako první mezi střelce – 1:0. V 17.min. osamocený Matouš tvrdou střelu poslal jen o pár centimetrů vedle tyče, v 18.min. na druhé straně Součka v ložence vychytal Šefců.
Ve 24.min. fauloval Štelzig, minutu se Hronov výborně bránil a přesilovku hostím pokazil svým nedovoleným zákrokem Kotrč. V přesilovce po závaru , když v brankovišti leželo několik hráčů, vydoloval puk Hašek a podařilo se mu kotouč zvednout pod horní tyčku – 2:0. Druhé vyloučení Štelziga Hronov přežil a pak odjeli Exner s Hylenou, Vacek v bráně hostí však skvěle zasáhl. V 38.min. Hašek protáhl celý vál, zblízka však střílel těsně vedle. Poté domácí zbytečně ztratili za svou brankou puk, střílená přihrávku z rohu se odrazila od brusle Vejmana do sítě a hosté se dostali na dostřel -2:1. Protesty Ochotníků byly marné, arbitr Padevět gól po poradě s čárovými uznal.
Poslední třetina byla ve znamení velkého náporu Hronova, kteří měli několik opravdu vyložených šancí. Ve 43.min. odjel všem Maršík, jeho dělovka však zasvištěla jen o pár milimetrů mimo klec.Ve 49.min. Mach v dobré pozici střílel opět vedle a v 51.min. Hylenovu dělovku z prostoru mezi kruhy ukryl Vacek ve své lapačce. Za dvě minuty další brejk Maršíka, skončil jen ve výstroji jaroměřského gólmana. A přišel zákonitě trest. Bujňák dvě minuty před koncem od své modré, tedy skoro přes celé kluziště, napálil puk na hronovskou branku a ten k velkému překvapení brankáře i diváků skončil v pravém horním rohu branky Šefců. Vzápětí sekera na Exnera byla potrestána přesilovkou, Hronov však ani jednou nevystřelil a tak se šlo do prodloužení.
To se hraje tři na tři a hned první hronovská trojka rozebrala hosty, zkušený Petr nádherně zpoza branky našel zcela volného Matouše a ten z první vystřelil Hronovu prémiový bod – 3:2.
Branky: Hylena, Hašek, Matouš – Vejman, Bujňák
Vyloučení: 3:4, využití 1:0, 310 diváků