První smolná, druhá rozhodla, třetí se dohrála

BARONI OPOČNO – HC HRONOV 2:5 (1:0; 0:5; 1:0)
Před svátkem všech Martinů (vše nejlepší trenére !!!) jsme jeli pro body do Opočna. V první třetině jsme tradičně zahájili rychlým a aktivním hokejem, hrálo se po většinu času před domácím gólmanem, ale přesné zakončení nepřicházelo a domácí gólman se blýskl několika dobrými zákroky. Z našeho tlaku a kombinací domácí překvapivě často vyráželi do rychlých brejků, které v naší brance spolehlivě likvidoval Jirka Novotný. Domácí přidali i notnou dávku tvrdosti a nečisté hry, která nebyla zachycena okem sudího…Ve dvanácté minutě od modré čáry po přihrávce Jakla prostřelil vše Brožek a domácí vedli 1:0. Vedení vystupňovalo snahu domácích k tvrdé hře po celém hřišti, na což doplatil, až příliš motivovaný, Veselý 5+OK. Do konce třetiny jsme si nedokázali vypracovat šanci, která by vedla k vyrovnání.
Druhá třetina se ovšem vyvedla náramně, vše co jsme dosud neproměnili, tak spadlo do domácí klece. Pět branek bylo také výsledkem toho, že se konečně začalo střílet přímo na branku. V minutě dvacátéšesté vyrovnal po asistencích Haška a Škody, Maršík. V polovině utkání při oslabení 4/5 dostal krásný pas od Škody Hašek a přes obránce vymetl kout branky domácích 1:2. 34:08, pro změnu v přesilové hře, se na modré krásnou kličkou uvolnil Kellner a zápěstím nechytatelně vymetl druhý roh domácí klece, asistence Perutek. O minutu a půl poté zvyšuje již na 1:4 Hylena, opět střelou skrytou za domácího beka, po přihrávkách Matouše a Řeháka. Sedm vteřin před koncem druhé části 1:5. Za brankou výborný Matouš vybojoval kotouč a předložil před branku osamocenému Maršíkovi, který zavěšením gólu pod horní tyčku vyzval domácího gólmana, aby přenechal do posledního dějství své místo Kolbabovi.
V poslední části jsme měli ještě několik šancí, ale tempo zvolnilo i ze strany domácích, kteří byli smířeni s tím, že body pojedou do Hronova. V 56. minutě upravil na konečných 2:5 domácí Řehák.
Děkujeme za hlasitou podporu našich fans a vytvoření domácího prostředí !!!
Sestava Hronova: Novotný (Ponke) – Štelzig, Škoda – Kellner, Řehák – Novák – Hylena, Petr, Mach – Maršík, Matouš, Hašek – Perutek, Glos, Exner
Rozhodčí: Padevět – Horák, Karlík

Ve středu DERBY !!! WIKOV aréna 18:00 HC NÁCHOD