Prohra v silně oslabené sestavě

HC WIKOV Hronov – HC Jaroměř 1:4 (0:0,1:2,0:2)
K dalšímu domácímu utkání jsme nastoupili v silně oslabené sestavě, chyběli střelci Šejnoha,Fišer, dále Voňka, pořád nehraje zraněný Daňo i Franců. Hráli jsme tedy jen na dvě obrany a tři neúplné útoky.
V první třetině se hrál rozháraný hokej nahoru – dolů, za zmínku stojí jen brejk Perutka v 5.min., který ale hostující gólman Navrátil chytil, stejně se vedlo i Světlíkovi, jehož nájezd Mahdal rovněž s klidem zlikvidoval.
V nástupu do druhé třetiny jsme hráli přesilovku, ale naprosto zoufale, nedostali jsme se k jediné střele. Ve 25.min. byl vyloučen Mlateček, Hamáček z pozice mezi kruhy těsně minul. Za půl minuty nato fauloval i Štelzig a dlouhou přesilovku pět na tři hosté využili, když se střelou pod břevno zapsal do listiny střelců Hlavnička - 0:1. Přesilovka pět na čtyři pokračovala, další faul Exnera znamenalo opět dvojnásobné přečíslení hostí v němž Mahdal bravurně zlikvidoval šanci Kotrče. Ve 32.min při signalizovaném vyloučení jaroměřského hráče Exner z rohu našel před brankou nastavenou hůl Perutka a bylo vyrovnáno – 1:1. Minutu nato Petr zle tísněn sám nedokázal přehodit Navrátilovy betony.Ve 6.min od modré střílel Kačerovský, těsně před Mahdalem Síla tečoval a puk skončil v síti - 1:2
V nástupu do poslední třetiny při vyloučení Čtvrtečky Exner z úhlu nastřelil jen tyč jaroměřské klece.Vyloučení Havelce jsme přežili, ale ve 43.min. Síla našel malinkou skulinku u pravé tyče hronovské svatyně a bekhendem zvýšil na 1:3.
Poté znovu fauloval Exner a z protesty obdržel i desítku a Hronov musel hrát jen na dvě pětky. V 53.min přišlo dvojnásobné vyloučení hostí a mohli jsme utkání zdramatizovat. Jenže nám chybělo přesilovkové komando, a tak výsledkem přesilovky byly jen tři střely Ježíka od modré, které Navrátil bez problémů zlikvidoval.
V 56.min. hostující Mertlík vystřelil a Světlík tečí ve skrumáži před Mahdalen uzavřel na konečných 1:4.
Až příliš se projevilo nevyužití velkého počtu přesilovek.

Branky: Perutek-Světlík 2, Hlavnička,Síla.
V yloučení 3 + 10 min. - 8, využití 1:1, oslabení 0:0.
Sestava Hronova- Mahdal (Ševců)- Ježík,Štelzig-Dostál,Mlateček-Dudadík,Hylena,Perutek-Rudy,Petr,Podzimek-Havelec,Exner.

1 BK Nová Paka      10   49:26    27
    2 St. Nový Bydžov      10   64:37    18