Přišla bída na kozáky

HC Jaroměř - HC WIKOV Hronov 3:2 (2:0; 1:2; 0:0)

Hrálo se podle scénáře, který jsme očekávali a nikdo nebyl schopen něco změnit. Jaroměř na hosty vlétla ve snaze zajistit si výhodu domácího prostředí pro první zápas play-off. Dvěma góly Světlíka, v první třetině, si vybudovala náskok.

Ve druhé třetině se nám podařilo, patrně po ukolébání domácích, vyrovnat góly Petra a Podzimka na 2:2. Koblížek minutu a půl poté opět zajistil domácím vedení 3:2.

Poslední třetina byla z našeho pohledu nejpodařenější, ale srazili nás zbytečná vyloučení pramenící z pravdy - když jsi pomalejší nezbyde ti nic jiného něž faulovat ...... Je třeba, ale přiznat, že rozhodčí Petr přehlédl některé fauly domácích, jako například koleno na již uzdraveného Franců. I když jsme hráli polovinu třetiny v oslabení, gól jsme neobdrželi a v závěru se pokusili o power-play. Několik šancí tam bylo, ale vyrovnat se nepodařilo, takže do play-off nastupujeme již tuto neděli na ledě Jaroměře. Hraje se dvě vítězná utkání.