Po druhé v týdnu se stejným soupeřem a podruhé body do Hronova.

HC TRUTNOV B – HC HRONOV 2:6 (1:0; 0:3; 1:3)
Obě mužstva nastoupila v posílených sestavách oproti středečnímu utkání, Hronov s Haškem a Škvrně.
První třetina se odehrála prakticky v obranné části domácích, kteří byli pod neustálým tlakem. Dobře chytající domácí gólman odolával a držel čisté konto po celou dvacetiminutovku, občas za přispění velkého štěstí. Do výborných šancí se dostali Maršík, Matouš, Škvrně, Petr, který nastřelil tyčku bezmocného Škopa. Při ojedinělé akci v šesté minutě vystřelil od modré Synek, brankář Ševců měl zakrytý výhled a tato střela skončila v síti 1:0. Takto skončila i první část hry.
Do druhé třetiny jsme opět vlétli jako do začátku utkání, domácí nestíhali výborné tempo našich borců a to se konečně projevilo i na skóre. 24:01 skóroval Škvrně po závaru před domácím gólmanem po přihrávkách Haška a Matouše. Dvě minuty na to, při přesilové hře, si našel Maršík opuštěný puk v brankovišti a zvýšil na 1:2 asistence byla připsána Štelzigovi a Hylenovi. V čase 34:37 uzavřel ofenzivní představení ve druhé třetině Petr po asistenci Exnera 1:3. Parádní a zasloužený obrat utkání.
Třetí třetina byla ve znamení snahy domácích o vyrovnání se v tempu a aktivitě hostujícímu týmu. Hrálo se nahoru dolů se šancemi na obou stranách ve velmi vysokém tempu, vyrovnaný byl počet šancí i střel na brány. Se všemi akcemi domácích si ovšem, v klidu, poradil náš gólman Kryštof Ševců. V polovině utkání přidal Mario Kellner důležitou branku na 1:4 po asistenci Škvrně a Haška. To už domácím docházelo, že si body odvezeme. Sedm minut před koncem hráli domácí přesilovku, v průběhu ní posílili útok o šestého hráče, ale to se nevyplatilo a Škvrně za přispění Matouše zajistil jistotu 1:5. Tři minuty před koncem korigoval Cerman na 2:5. Domácí opět odvolali gólmana v šesti se snažili alespoň kosmeticky upravit výsledek. Kotouče se zmocnil Maršík postupoval na branku hostí, ale kde se vzal tu se vzal, sedmý hráč na ledě, Škop, tygřím skokem ze střídačky chtěl zabránit šestému gólu v síti draků, ale nedojel po břiše dost rychle do brankoviště a Maršík pohodlně vyladil konečné skóre na 2:6.
Celý tým odvedl dobrou práci, týmový výkon a tři body si odváží zaslouženě.
Domácí prostředí vytvořili i věrní a hlasití fanoušci HC Hronov !!!

Sestava HC Hronov: Ševců (Novotný) – Kellner, Řehák – Štelzig, Škoda – Mašík, Petr, Hylena – Škvrně, Matouš, Hašek – Perutek, Exner, Mach