Návrat na vítěznou vlnu ?

HC WIKOV Hronov – HC Trutnov B 7:3 (3:0,2:1,2:2)

Domácí konečně téměř kompletní, s mladíkem Ševců v brance, hosté jen v deseti lidech se Škopem v brance a kapitánem Javůrkem, kteří v minulosti oblékali také dres Hronova.

Ve 3.min. z úhlu Havelec minul odkrytou branku, v 5.min. Šejnoha z pozice, kdy se většinou nemýlí, střílel těsně vedle. V 6.min. při hře čtyři na čtyři Ježík zatáhl puk po křídle do třetiny hostí přenechal do tandemu Petrovi a ten otevřel skóre - 1:0. Za minutu měli loženku i hosté , Ševců skvěle chytil.V 11.min. se obdobně vedlo Ježíkovi, kterého na druhé straně vychytal Škop.Ve 13.min. jeli dva Trutnováci na domácího gólmana, ten je však s klidem opět vychytal.Ve 14.min. přišla nejkrásnější akce zápasu, puk šel na jeden dotek po ose Fišer,Dudadík,Šejnoha, ten doklepával do úplně prázdné klece hostí – 2:0. Za minutu bojovný Exner obral hostujícího beka o puk, našel čepel Perutka a ten zblízka zvýšil na 3:0. Tři minuty před sirénou při přesilovce Hronova nastřelil hostující Gabriel tyč branky Ševců.
Na začátku druhé třetiny pykal Javůrek, Perutek zblízka nedokázal přehodit beton Škopa. Chuť si domácí hráč spravil o tři minuty později, když skvěle zatáhl puk po křídle, přenechal Petrovi a ten z první zavěsil – 4:0. O chvíli později pokračovala dobrá spolupráce Exnera s Perutkem, prvně jmenovaný nahrával a Perutkovi nezbývalo nic jiného než držet pevně hokejku, od které kotouč směřoval do sítě – 5:0. Od té doby začal hrát Hronov trochu lehkomyslně a hosté začali mít šance. Ve 30.min. při přesilovce domácích Perutek ještě nastřelil tyč, ale pak Javůrek vymetl okno domácí svatyně – 5:1.
Ve 41.min. při vyloučení hostí měli největší šanci oslabení hosté, Tatárovi v rozhodující chvíli sjel puk z hole.Pak hrál Hronov dvojnásobnou přesilovku, Ježík zazvonil ale jen o tyč branky Škopa.Ve 45.min. Havelec vystřelil, hostující gólman jen vyrazil a Havelec si sám dojel a dorazil puk za čáru - 6:1. Poté zapomenutý Rutrle objel,branku Hronova a zezadu zasunul – 6:2.V 54.min. výborně hrající Perutek odmítl hattrick, když zcela sám těsně minul.V 55.min. podruhé po sobě fauloval Rudy a kromě dvojky vyfasoval za diskuzi ještě osobní desítku.V 57.min. rychlík Havelec dostál dlouhatánský pas na druhou modrou a s jistotou zavěsil – 7:2. Těsně před závěrečnou sirénou ještě odjel po křídle trutnovský Junek a záhadně procedil puk za záda výborně chytajícího Ševců -7:3.

Branky: Petr,Perutek,Havelec po 2, Šejnoha – Javůrek, Rutrle,Junek
Yloučení: 3 + 10 – 7, bez využití- 120 diváků

Sestava Hronova- Ševců (Mahdal) – Ježek,Štelzig-Daňo,Dostál-Dudadík,Šejnoha,Fišer-Petr,Rudy,Perutek- Exner,Havelec

3  HC Náchod       25