Konec dobrý, všechno dobré, tři body dobré ….

HC HRONOV – HC TRTNOV B 4:2 (1:2 ; 0:0 ; 3:0)
Obě mužstva nastoupila se dvěmi lajnami. Hosté posíleni hráči z „A“ týmu II. ligy Chytráčkem, Šimoníčkem, Kozákem, Junkem.
V 32 sekundě zápasu se prosadil rychlík Chytráček když tečoval střelu Klusta a špatný začátek zápasu byl na světě. V sedmé minutě bylo srovnáno Machem za asistence Matouše. První třetinu jsme opět měli spoustu šancí, ale koncovka stále není efektivní. První třetinu jsme mohli jít lehce do několikabrankového vedení, ale v 17:00 hosté vedli 2:1 zásluhou Tatara.
Druhá třetina se odehrála bez branek, při šancích na obou stranách si gólmani, domácí Ševců a trutnovský Škop, počínali bez chyb a obrany příliš nepouštěli střelce do šancí. Prostřední třetina byla jako klid před bouří a my jsme věřili, že zápas otočíme.
V poslední třetině jsme konečně produktivitu překlopili do správných čísel. Jestliže jsme v první třetině z jedenácti střeleckých pokusů jednou skórovali, tak v poslední části ze sedmi pokusů skončili tři za zády Škopa. Ve 47. minutě krásně po průniku vyrovnal Škoda, v 50. minutě zasunul do prázdné klece Matouš a minutu před koncem pečetil po nezištné přihrávce Perutka Exner na 4:2. Hosté měli také šance, ale všechny jejich pokusy domácí gólman Ševců pokryl. Opět se ukázala dobrá fyzická připravenost domácího týmu a vítězství bylo zcela zasloužené.
V neděli zajíždíme do Trutnova k odvetě. Domácí tým bude jistě posílen, jelikož druhá liga je na programu v sobotu. Přijeďte podpořit náš tým a vytvořit mu domácí atmosféru jako ji děláte na domácím ledě, děkujeme.

Sestava domácích : Ševců (Novotný) – Štelzig, Škoda – Kellner, Řehák – Hylena, Matouš, Maršík – Exner, Petr, Mach – Perutek
Branky : Mach, Škoda, Matouš, Exner – Chytráček, Tatar
Přesilovky : 4/7 – bez využití