HC Trutnov – HC Hronov 10:4 (2:2; 5:1; 3:1)

První přípravný zápas byl ve znamení vyzkoušení složení jednotlivých formací a prostřídání všech hráčů, které jsou prozatím k dispozici.
Samozřejmě, že po „naskočení“ do II. ligy máme velké zpoždění za ostatními týmy ve složení mužstva i ve společné přípravě. Tým se nyní konsoliduje do konečné podoby.
Do utkání nastoupili všichni hráči, se kterými počítáme a o některé bude ještě tým doplněn.
V první třetině utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem domácím drakům a skončila 2:2.
Ve druhé třetině bylo naše mužstvo trenérem Martinem Táborským přeskupeno a zkoušeli se jiné varianty složení jednotlivých formací. Domácí svojí zkušeností a dobrým nasazením nás přehráli, nutno podotknout, že v této třetině jsme vytvořili spoustu chyb v obranném pásmu, nebo při zakládání útoků.
Třetí třetina byla opět z naší strany zlepšením a mnohokrát jsme domácím zatopili v obranné třetině. Devátý gól jsme obdrželi při vyzkoušení hry bez brankáře, ale od toho jsou přípravné zápasy. Desítku jsme načepovali 7 sekund před koncem.
Trenér vyzkoušel všechny hráče i oba brankaře. Naši borci předvedli bojovný a snaživý výkon, nebýt několika fatálních chyb, které vycházejí z menší zkušenosti, tak bychom jistě Trutnovu šlapali na paty.
Přípravné utkání splnilo naše očekávání, naše výkony půjdou určitě nahoru a tímto zveme fanoušky na odvetu s HC Trutnov již zítra od 18:00 na ZS v Hronově.