Dnes se ukazatel skóre zastavil na dvanátce

Napsal uživatel pedro dne 7. Prosinec 2014 - 13:41.

Dne 7.12.2014 jsme zajížděli na zimní stadion do Nové Města nad Metují sehrát další kolo krajské ligy mladších žáků. Tentokrát nás hostil celek spojených dvou okresních měst Rychnova nad Kněžnou, Náchoda a Nového Města nad Metují. I na špatné kvalitě ledu, která nebyla před utkáním upravena hostujcí celek slušně kombinoval, nepřipustil žádné komplikace a celkem v pohodovém tempu domácím načepoval dvanáctku. K utkání nenastoupil Matěj Vinter a Marek Ištok oba hráči hráli v Hronově KLP 2005

Sestava HC WIKOV HRONOV: Pavlíček Adam, Kubeček Vojtěch - Pelda Marek, Petr Michal, Kocián Jakub, Rubáček Stanislav, Riedl Vojtěch, Kubeček Adam, Polej Matyáš, Havelec Ondřej, Krupa Jan, Wajsar Ervín,

HC Náchod ( Náchod, Rychnov n/K, Nové Město n/M) -HC Wikov Hronov 2:12 ( 0:4, 1:5, 1:3)

Branky a asistence Hronova: Petr Michal 5+3, Pavelka Jan 1+0, Wajsar Ervín 2+1, Polej Matyáš 2+1, Havelec Ondřej 2+0, Kocián Jakub 0+1, Krupa Jan 0+1

Jak to viděl trenér: Jsem rád, že jsme soupeře k ničemu nepustili. Celé utkání se hrálo téměř na polovině soupeře. Od výraznějšího přídělu soupeře držel slušný výkon domácího brankáře a dobře postavená branková konstrukce.

V čase 54:28 se domácí tábor rozhodl konfrontaci hostujícího hráče Vojtěcha Riedla. Druhá konfrontace na stejného hráče včetně provedení fotografie byla proveda po skončení utkání, kdy hráč byl dávno ve sprchách.

Dle článku 16 - Kontrola totožnosti hráčů
čl. 328 SDŘ - Kapitánu družstva a vedoucímu družstva umožní rozhodčí nahlednout do zápisu o utkání zjištění jména a příjmení kterého koliv hráče družstva soupeře. ( při konfrontaci nebyl přítomen ani vedoucí družstva domácích KUBA )
čl. 329 SDŘ - V utkání mládeže je povinen rozhodčí takové žádosti kdykoliv v průběhu utkání, avšak v poslední třetině každému družstvu pouze jedenkrát. (Hráč Riedl byl konfrontován 2x a to po skončení utkání, což není v souladu s článkem číslo 16.)
čl. 330 SDŘ - Kontrola se provede takto: kontrolou registračního průkazu a porovnání skutečnosti, kontrolovaný hráč je povinen se podepsat do zápisu o utkání. Rozhodčí učinní závěř, zda totožnost hráče odpovídá. V záporném případě nepřipustí hráče k dalšímu pokračování utkání.
Rozhodčí nic neshledal i při opětovné kontrole, která byla neoprávněná a vše je zapsáno v zápisu o utkání s podpisem konfrontovaného hráče . Utkání se řádně dohrálo.

Nechce se mi věřit, že konfrontaci trenér Pfeifer prováděl pro údajný e mail ze strany vedení hronovského HC. Další trenér Brožek mě v průběhu konfrontace sděloval, že přijdu o licenci i když bylo z naší strany vše v souladu článkem 16. Na žádné licenci nebazíruji.

Datum konání: 
Neděle, 7. Prosinec 2014 - 16:30

                                                                                                                                                 
                                                                                                                                          Konečné pořadí po základní části

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
    1 Nový Bydžov

      

       
    2 HC Hronov           
    3  HC Náchod       

   

  
    4 HC Jaroměř                   
    5 Třebechovice                 
    6 HC Trutnov B                 
    7 Baroni Opočno

     

       
    8 Spartak NMNM                  
    9 Semechnice                   
     

  

     

 

.