Deset gólů na rybníku

Léto stále v plném proudu, v Opočně bez dokončené haly osmnáct stupňů na začátku utkání. V těchto podmínkách udělal rolbař před zahájení a každou třetinu led pouze „na sucho“…. Za pár minut utkání se hrálo jako na rybníku a když se přidala mlha, myslím, že na druhé straně byl vidět Rákosníček.
Přijeli jsme pouze z deseti hráči a domácí se v úvodu utkání snažili držet krok, po chvíli se již začalo hrát pouze na jednu branku, našeho gólmana jsme viděli až o přestávce. O úvodní branku se v sedmé minutě postaral Perutek a poté během pěti minut Maršík hattrickem uzavřel účet první třetiny.
Druhou třetinu se hrálo opět v režii hostů a po dvou brankách Matouše a po jedné Glose a Řeháka byl stav po dvou třetinách osm nula pro hosty.
V poslední třetině skóroval ještě jednou Maršík a Matouš také zkompletoval hattrick. Poté se rozhodl, nepříliš přesný, arbitr utkání pro mlhu na rybníku ukončit zápas, za stavu nula deset pro hosty.
Hosté jasně přehráli domácí družinu, smutným poznatkem je fakt, že nejlepší střelu má z našeho týmu patrně trenér……
Sokol Semechnice – HC HRONOV 0:10 (0:4; 0:4; 0:2 – nedohráno)