BK Nová Paka - HC WIKOV Hronov 2:3 PP (1:0; 0:1; 1:1-0:1)

Velmi těžké utkání v němž jsme měli opravdu hodně štěstí.

První třetina byla celkem vyrovnaná jak na šance tak na střely na branku. V 16.minutě jsme ale obdrželi po chybě gól a to ještě v naší přesilovce 1:0 pro domácí.

Druhá třetina začala šokem pro domácí po asistenci Ježíka ve dvacáté vteřině vyrovnal Fišer. Od té doby to byla smršť domácí ofenzívy, my jsme jen se štěstím bránili, vyhazovali a kouskovali hru. Na druhou stranu jsme zodpovědnou obranou otupili nápor domácích a udrželi vyrovnaný stav.

Ve třetí třetině se opět vyrovnaly šance, hra i střely na bránu. Ve 42 minutě šli domácí opět do vedení, ale v půlce poslední části vyrovnal Daňo 2:2.

Prodloužení nervalo dlouho po prvním střídání se kotouče zmocnil Vojta Perutek a v 55 vteřině nám zajistil druhý bod.

Další zápas hrajeme až 11.11.2018 doma s Třebechovicemi.

1 HC Náchod      10   52:28   22
    2 HC Jaroměř      10   61:27   22
    3  HC Trutnov      10   49:38      21
    4 HC Hronov      10     48:40   20
    5 BK Nová Paka      10   61:22   20
    6 St. Nový Bydžov      10      58:40   19
    7 SK Třebechovice      10   37:36   14
    8 Sp. Nové Město      10       24:59      5